ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI 1. Fotoğrafı

ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

Yaşadığınız şehre ait olmak, o şehirde anılar biriktirmek ve geleceğinizi benliğinizin ait olduğu şehirde yaşatmak herkesin hayalidir. Her köşesinde bir anı barındıran yaşadığınız şehirler fotoğraf kareleri gibidir aslında. Ankara yı düşünelim misal. Çoğu için gri, kasvetli, siyasetin kalbinin attığı bir şehirdir. Ama sizin için eminim öyle değil.

                Ankara hayata belki gözünüzü açtığınız şehir, belki de hayatınızın yeni bir evresine geçerken elinden tuttuğunuz hayat eşiniz ile hayatınızı yeniden şekillendireceğiniz bir şehir. Tüm grilikleri, keşmekeşi ve hayat gürültüsüne kulak tıkayıp sadece birbirinizi dinleyeceğiniz, hayata yeniden başlayacağınız şehir.

                Evlilik hem erkeği hem de kadını olgunlaştıran ve geliştiren bir süreç. Çocukluk ve gençlikten sonra artık kendi aileni kurmak ve yeni bir hayata başlamak için geçilen sihirli bir kapı. Evliliğin kendi içinde gelişen süreçler, kına, nişan, düğün gibi evreler ve bunların ölümsüzleştirilmesi ise başlı başına ayrı bir süreç. Sahi bir anı nasıl ölümsüzleştirebilirsiniz?

                Tabi ki fotoğraf ve video ile. Ankara düğün fotoğrafçısı olarak hayatınızın en kıymetli anlarını ölümsüzleştirmek ve gelecekte eşiniz ve yavrularınız ile tekrar tekrar o günlere dönmek istediğinizde yapmanız gerek tek şey albümünüzün kapağını açmak veya videonuzu oynatmak.

                Ankara’nın istediğiniz yerinde hayatınızın en kıymetli anını ölümsüzleştirmek için Ankara düğün fotoğrafçısı olarak ben buradayım. Siz hayal edin ben ölümsüz kareler yakalayayım.

                Önceki düğün nişan ve kına çekimlerine bakmak için galerimi ziyaret etmeyi unutmayın.

whatsapp