2021 YILININ EN ÇOK TERCİH EDİLEN DÜĞÜN GİRİŞ MÜZİKLERİ 1. Fotoğrafı

2021 YILININ EN ÇOK TERCİH EDİLEN DÜĞÜN GİRİŞ MÜZİKLERİ

Müzik hayatımızın olmazsa olmaz bir parçasıdır. İster mutlu olun ister hüzünlü, her ruh haline göre bir şarkı vardır size iyi gelecek. İlk dans ettiğiniz şarkı, onu ilk öptüğünüzde çalan müzik işte gördünüz her anınızda melodiler sizlerle değil mi?

Müzik hayatın içine bu kadar geçmişken düğünde müzik olmamasının imkânı var mı? Bizim gibi çok kültürlü ve çok uluslu bir ülkede birçok etnik ve yöresel müzik düğünler de sıkça çalınmaktadır. İnsanlar halaylar ve horonlar çekerken bir yandan coşku ile roman havası oynayarak tabiri caiz ise kurtlarını dökerler. Peki, misafirleriniz kurtlarını dökmeden önce sizin salona girişinizde çalacak düğün giriş müziğini düşündünüz mü?

Hikâyenizi etkileyici kılabilmek ve konuklarınızın hafızasında bir iz bırakabilmek için salona o dantelli gelinlik ve harika damatlık ile girişinizi işitsel olarak destekleyecek olan harika bir müziğe ihtiyacınız var. Şöyle düşünebilirsiniz; evinizde oturmuş bir korku filmi izliyorsunuz ve görsel olarak gerilimli bir sahne var. Sinema yönetmenleri sizin sadece görsel olarak değil işitsel olarak da etkilenmeniz ve duyguyu yaşayabilmeniz için sahneye bir de gerilim müziği eklerler. Bu müzik izlediğiniz sahneyi işitsel duygularınızı da tatmin ederek beyninize daha çok gerilmesi gerektiğini söyler. Şimdi sizler de hayatınızın en harika gününü yaşarken konuklarınızın karşısına bir prenses ve prens edası ile çıkacağınız o eşsiz anın tam olarak hissedilebilmesi için bir düğün giriş müziği seçmelisiniz. Düğün fotoğrafçınız olarak ben bu konu da sizlere yardımcı olabilmek adına bir youtube kanalı açarak en çok tercih edilen düğün giriş müzikleri derlemeye çalıştım. Saatlerce acaba hangi müziği seçsem ve giriş anımda kullansam diye düşünmek yerine hazırladığım 2021 yılının en çok tercih edilen düğün giriş müzikleri listesine göz atabilir ve kanalıma abone olabilirsiniz.

Youtube modern zamanın kütüphanesi konumuna gelmiştir artık. İçerisinde milyonlarca içerik barındıran bu eşsiz oluşum sizlere hiç bilmediğiniz dünyaların kapılarını açarken ufkunuz da 2 katına çıkarabilir. Merak ettiğiniz bir konu hakkında görsel anlatım ve işitsel anlatım ile hazırlanmış pek çok içerik bulabilirsiniz. Peki, benim youtube kanalımda neler mi var? Temel olarak düğün fotoğrafçılığı ve düğün süreci üzerine açıklayıcı videolar olmakla birlikte, evlenecek olan çiftlerimize yardımcı olabilmek adına düğün giriş müzikleri, nişan müzikleri, kına gecesi müzikleri ve daha birçok yararlı içerik  bulunmaktadır.

Sizler de youtube kanalıma abone olarak eklenen yeni içeriklerden anında haberdar olabilirsiniz 

 

whatsapp