DÜĞÜN MEVSİMİ 1. Fotoğrafı

DÜĞÜN MEVSİMİ

Yaz geliyor ve evlenmek işteyen çiftler için telaş artık en doruk noktalara ulaşmaya başlıyor. Evlilik stresi, hazırlıklar, aksaklıklar acaba yetişecek mi ? Herşey istediğim gibi olacak mı ? kafanızda binlerce soru var değil mi ? Şimdi derin bir nefes alın ve yazımızı okumaya başlayın.

                Belki de dünyadaki en zor kararı verdiniz ve sevdiğiniz insan ile ömrünüzü birleştirmek üzeresiniz. Bu sizi dünyanın en mutlu insanı yapacak, çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz ve prensesler gibi görüneceğiniz o mükemmel günü doğum sancıları. Güneş doğmadan önceki son dakikalar karanlığın en yoğun olduğu zaman dilimidir. Adeta göz gözü görmez ve peşinden güneş tüm ihtişamı ile sizi selamlar. İşte işler bu noktadan sonra harika bir hal almaya başlar.

                Yaz geliyor ve sizin düğününüzün her bir detayını düşünmeniz gerekiyor. Aslında bir çok şey önceden ayarlanıyor bu süreçte. Düğün salonu çoktan tutulmuş sandalyelerin renginden giriş müziğine kadar bütün detaylar düşünülmüş durumda. Peki düğün fotoğrafçısı ? Hadi ama bu detayı atlamış olamazsınız. Hayatınızın en mutlu gününü ölümsüz kareler haline getirecek ve torunlarınıza “bakın bakın dedenizin eskiden göbeği yoktu saçları da vardı” diyerek yıllar sonra bile sizi gülümsetecek o harika fotoğrafları kim ile çekeceğinize karar vermediniz mi ?

                Gelin bu nokta da size biz yardımcı olalım. Gelin damat fotoğraflarınızı sizin istediğiniz bir dış mekanda güzel neşeli bir şekilde çekelim. Yıllardır kazandığımız tecrübe ile sizlere bu mutlu gününüzü ölümsüzleştirirken en uygun fiyatlar ile bir hediye de biz verelim.

                İstanbul düğün fotoğrafçısı açısından oldukça bol seçeneğe sahip olsa da şehri iyi bilen insanlar ile çalışmak sizleri günün stresinden uzaklaştıracaktır. Beykoz da fotoğraf çekilecek en iyi yerleri kim bilebilir ? Tabi ki Beykoz düğün fotoğrafçısı. Peki ya Ümraniye de ? Tabi ki Ümraniye düğün fotoğrafçısı. Bu demek değil ki başka mekanlar da hizmet vermiyoruz. Unutmayın ışık neredeyse biz oradayız.

                Sizler de hızlıca rezarvasyon yaptırarak ajandamız dolmadan yerinizi alın. Son dakikaya kalarak bu harika gününüzün kabusa dönüşmesine izin vermeyin.

whatsapp