NEDEN BEYKOZ DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI 1. Fotoğrafı

NEDEN BEYKOZ DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

Her düğün bir hikayedir aslında ve düğün fotoğrafçısı da bu hikayenin anlatıcısıdır. Hikayeniz ne kadar güzel ve büyüleyici olursa olsun hikayenizi anlatan kişi eğer etkileyici ve masalsı bir anlatıma sahip değilse ne yazık ki istediğiniz etkiyi yaratamayacaksınızdır.

Düğün fotoğrafçılığı sektör olarak geldiği nokta da artık sadece stüdyolar da bir fon önünde sabit ışıkla çekilen fotoğraflardan çok yaşayan, hissedilen, gerçek mekanlar ve gerçek dekorlar kullanılarak yapılan dış çekimler ile düğün hikayesi hatta bir başka deyişle düğün filmi seviyesine gelmiştir.

Gelişen teknolojinin bizlere sunduğu olanaklar ile kendisini geliştirmeyi başaran düğün fotoğrafçıları bu sektörde birer adım ön plana çıkmayı başarabildi. İstanbul gibi kalabalık bir metropol de evlenen çiftler kadar fotoğrafçı da bol tabi ki. Peki bu kadar düğün fotoğrafçısı arasından siz nasıl kendinize en uygun düğün fotoğrafçısını seçeceksiniz?

Düğününüz de bir sürü para vererek aldığınız çekyatları, koltukları, halıları hatta gelinliğinizi bile bir süre sonra atacak ve değiştireceksiniz. Peki akıp giden zamana karşı elinizde birer hatıra olarak kalacak olan ve isteseniz de bir daha yaşayamayacağınız, geriye dönemeyeceğiniz dakikaların kanıtları olacak ve torunlarınızla bakacağınız o fotoğraf albümü ve düğün klipi için sizce bütçeden kısmaya veya geçiştirmeye gerek var mı? Durun durun korkmayın her çiftin bütçesine uygun düğün çekim paketleri mevcut. Unutmayın bu sadece bir ticaret değil bir hikaye anlatıcılığı ve biz sizin hikayenizi anlatmayı çok istiyoruz.

Fotoğrafçınızı belirlediğinize göre artık kendinize bir çekim mekanı belirlemelisiniz. Bu nokta da düğün fotoğrafçınızdan yardım alabilirsiniz. Beykoz u ele alalım. İstanbul’un Anadolu yakasının Boğaziçi kısmının Karadeniz e açılan kapısı olan bu inci gibi ilçe de çekim gerçekleştirmek istiyorsunuz. Sizlere sahiliyle, Beykoz korusu  ve eski tarihi fabrikaları ile bir çok çekim alanı olanağı sunuyor. Peki bu mekanları en iyi kim bilebilir? Tabi ki Beykoz düğün fotoğrafçısı. Fotoğrafçınız çekim yapacağı mekanı ne kadar iyi tanır ışığı ne kadar iyi kullanacağını bilirse sizlere o kadar güzel ve doğal fotoğraflar sunabilir. Beykoz da doğmuş büyümüş bir fotoğrafçı olarak ve Beykoz da nere de düğün fotoğrafı çekilir ? sorusunun yanıtını bildiğimi düşünerek sizlerin düğün fotoğraflarını çekmeye talibim.

Sizler de ölümsüz hikayelere ve iyi bir anlatıcıya sahip olmak istiyorsanız http://www.gulumsecekiyorum.net adresinden bana ulaşabilirsiniz.

whatsapp