ÜMRANİYE DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI 1. Fotoğrafı

ÜMRANİYE DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

İstanbul Anadolu yakasının yükselen yıldızı Ümraniye de evlenen çift sayısı oldukça fazla. Gelin ve damatların en önem verdikleri konulardan biri ise düğün fotoğrafçısı. Ümraniye de evlenecek veya nişanlanacak çiftler dış çekim yaptırabilmek için profesyonel fotoğraf desteği almak durumunda. Bu nokta da devreye Ümraniye düğün fotoğrafçısı olarak bendeniz devreye giriyor.

                Ümraniye konum olarak mükemmel bir lokasyonda. Beykoz a şileye ve İstanbul sahillerine araba ile çok kısa sürelerde ulaşılabilecek bir noktada. Ümraniye düğün fotoğrafçısı çekim için en uygun ve güzel mekanı sizlerle beraber seçerek eşsiz manzaralar eşliğinde unutulmaz kareler yakalamak için sizleri bekliyor.

                Gelin damat çekimleri için sizlerde düğününüzden en az 3 ay önce fotoğrafçınız ile iletişime geçip randevunuzu alın. Son güne kalan işler de oluşan yoğunluktan dolayı bir sıkıntı yaşamanızı istemeyiz. Dış fotoğraf çekim fiyatları sezonun yoğunluğuna göre değişmektedir. Önceden alınan rezarvasyonlar ile dış çekim kampanyasından yararlanabilirsiniz.

whatsapp